LMZ31704RVQT
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMZ31704RVQT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 22W
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LMZ31704RVQT
Číslo dielu LMZ31704RVQT Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 22W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11973 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 0.6 ~ 5.5 V
Napätie - vstup (min) 2.95V Napätie - vstup (Max) 17V
typ Non-Isolated PoL Module Balík dodávateľov zariadení 42-B3QFN (10x10)
Veľkosť / rozmer 0.40" L x 0.40" W x 0.17" H (10.2mm x 10.2mm x 4.4mm) séria SIMPLE SWITCHER®
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 42-BQFN Module
Ostatné mená 296-37135-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OTP, UVLO
efektívnosť 95% Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 5.5 V 4A 2.95V - 17V Input
Prúd - výstup (Max) 4A Ovládacie funkcie Enable, Active High