LM76003QRNPRQ1
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM76003QRNPRQ1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 3.5A SYNC 30WQFN
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM76003QRNPRQ1
Číslo dielu LM76003QRNPRQ1 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK ADJ 3.5A SYNC 30WQFN Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 23719 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1V Napätie - výstup (Max) 57V
Napätie - vstup (min) 3.5V Napätie - vstup (Max) 60V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 30-WQFN (6x4) séria Automotive, AEC-Q100
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 30-WFQFN Exposed Pad
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 300kHz ~ 2.2MHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 3.5A 30-WFQFN Exposed Pad
Prúd - výstup 3.5A