LM76003EVM-500K
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM76003EVM-500K
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu EVAL BOARD FOR LM76003
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LM76003EVM-500K
Číslo dielu LM76003EVM-500K Výrobca N/A
popis EVAL BOARD FOR LM76003 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 1849 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3.3V Napätie - vstup 3.5 V ~ 60 V
Použitá IC / Časť LM76003 Dodaný obsah Board(s)
séria - Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Ostatné mená 296-48012
LM76003EVM-500K-ND
Poznámka - Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hlavný účel DC/DC, Step Down Frekvencia - prepínanie 500kHz
Detailný popis LM76003 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Prúd - výstup 3.5A