LM76002EVM-500K
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM76002EVM-500K
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu EVAL BOARD FOR LM76002
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LM76002EVM-500K
Číslo dielu LM76002EVM-500K Výrobca N/A
popis EVAL BOARD FOR LM76002 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 1992 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3.3V Napätie - vstup 3.5 V ~ 60 V
Použitá IC / Časť LM76002 Dodaný obsah Board(s)
séria - Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Ostatné mená 296-48011
LM76002EVM-500K-ND
Poznámka - Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hlavný účel DC/DC, Step Down Frekvencia - prepínanie 500kHz
Detailný popis LM76002 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Prúd - výstup 2.5A