LM536033QPWPRQ1
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM536033QPWPRQ1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BCK 3.3V 3A SYNC 16HTSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM536033QPWPRQ1
Číslo dielu LM536033QPWPRQ1 Výrobca N/A
popis IC REG BCK 3.3V 3A SYNC 16HTSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 40819 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 3.9V Napätie - vstup (Max) 36V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 16-HTSSOP séria Automotive, AEC-Q100
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 2.1MHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Prúd - výstup 3A