LM53602AMPWPT
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM53602AMPWPT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK FIXED 2A 16HTSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie LM53602AMPWPT
Číslo dielu LM53602AMPWPT Výrobca N/A
popis IC REG BUCK FIXED 2A 16HTSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36107 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) 10V
Napätie - vstup (min) 3.9V Napätie - vstup (Max) 36V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 16-HTSSOP séria Automotive, AEC-Q100
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-45233-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 40 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 2.1MHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 3.3V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Prúd - výstup 2A