LM53602AQPWPRQ1
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM53602AQPWPRQ1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 16HTSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM53602AQPWPRQ1
Číslo dielu LM53602AQPWPRQ1 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 16HTSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34066 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) 6V
Napätie - vstup (min) 3.9V Napätie - vstup (Max) 36V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 16-HTSSOP séria Automotive, AEC-Q100
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-48586-2
LM53602AQPWPRQ1-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 2.1MHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 3.3V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Prúd - výstup 2A