LM3530UME-40B/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3530UME-40B/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LED DRIVER RGLTR DIM 12DSBGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie LM3530UME-40B/NOPB
Číslo dielu LM3530UME-40B/NOPB Výrobca N/A
popis IC LED DRIVER RGLTR DIM 12DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78748 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Min) 2.7V Napätie - Napájanie (Max) 5.5V
Napätie - výstup 40V typ DC DC Regulator
topológia Step-Up (Boost) Balík dodávateľov zariadení 12-DSBGA
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 12-XFBGA, DSBGA Ostatné mená 296-40192-2
LM3530UME-40B/NOPB-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interný prepínač Yes Frekvencia 500kHz
stmievanie PWM Detailný popis LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 30mA 12-DSBGA
Prúd - výstup / kanál 30mA Číslo základnej časti LM3530