LM3530TME-40/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3530TME-40/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LED DRVR PRGRAM I2C 10LED SMD
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LM3530TME-40/NOPB
Číslo dielu LM3530TME-40/NOPB Výrobca N/A
popis IC LED DRVR PRGRAM I2C 10LED SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84281 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Min) 2.7V Napätie - Napájanie (Max) 5.5V
Napätie - výstup 40V typ DC DC Regulator
topológia Step-Up (Boost) Balík dodávateľov zariadení 12-DSBGA (1.64x1.24)
séria - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 12-WFBGA, DSBGA Ostatné mená 296-40191-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interný prepínač Yes Frekvencia 500kHz
stmievanie PWM Detailný popis LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 30mA 12-DSBGA (1.64x1.24)
Prúd - výstup / kanál 30mA aplikácia Backlight