LM3530TMX-40/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3530TMX-40/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LED DRIVER RGLTR DIM 12DSBGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM3530TMX-40/NOPB
Číslo dielu LM3530TMX-40/NOPB Výrobca N/A
popis IC LED DRIVER RGLTR DIM 12DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 100459 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Min) 2.7V Napätie - Napájanie (Max) 5.5V
Napätie - výstup 40V typ DC DC Regulator
topológia Step-Up (Boost) Balík dodávateľov zariadení 12-µSMD (1.22x1.62)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 12-WFBGA Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Interný prepínač Yes
Frekvencia 500kHz stmievanie PWM
Detailný popis LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 30mA 12-µSMD (1.22x1.62) Prúd - výstup / kanál 30mA