LM25007MMX/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM25007MMX/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie LM25007MMX/NOPB
Číslo dielu LM25007MMX/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76289 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - výstup (Max) 37V
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 42V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 8-VSSOP séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie Up to 800kHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 500mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Prúd - výstup 500mA
Číslo základnej časti LM25007
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM25007MM
LM25007MM
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP