LM25007SD/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM25007SD/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 0.5A 8WSON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM25007SD/NOPB
Číslo dielu LM25007SD/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG BUCK ADJ 0.5A 8WSON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 89889 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - výstup (Max) 37V
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 42V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 8-WSON (4x4) séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-WDFN Exposed Pad
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM25007SD/NOPBTR
LM25007SDNOPB
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie Up to 800kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 500mA 8-WDFN Exposed Pad
Prúd - výstup 500mA Číslo základnej časti LM25007