LM25005MHX/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM25005MHX/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM25005MHX/NOPB
Číslo dielu LM25005MHX/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58877 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.225V Napätie - výstup (Max) 37V
Napätie - vstup (min) 7V Napätie - vstup (Max) 42V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 20-HTSSOP séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-35256-2
LM25005MHX/NOPB-ND
LM25005MHXNOPB
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 50kHz ~ 500kHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.225V 1 Output 2.5A 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) Prúd - výstup 2.5A
Číslo základnej časti LM25005
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM25007MM
LM25007MM
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP
Skladom: 57843 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM25007MMX
LM25007MMX
výrobcovia: N/A
Skladom: 5408 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM25005MH
LM25005MH
popis: IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP