BQ25100YFPT
Prehľad produktov
Číslo dielu: BQ25100YFPT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LI-ION CHARGE MGMT 6DSBGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie BQ25100YFPT
Číslo dielu BQ25100YFPT Výrobca N/A
popis IC LI-ION CHARGE MGMT 6DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 94010 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Max) 6.45V Balík dodávateľov zariadení 6-DSBGA
séria - Programovateľné funkcie Current
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 6-XFBGA, DSBGA
Ostatné mená 296-38373-2 Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C (TJ)
Počet buniek 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhranie - Ochrana proti poruchám Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Detailný popis Charger IC Lithium Ion/Polymer 6-DSBGA Aktuálny - Nabíjanie Constant - Programmable
Nabíjací prúd - Max 250mA Napätie batérie 4.2V