BQ25101HYFPT
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BQ25101HYFPT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LI-ION CHARGE MGMT 6DSBGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie BQ25101HYFPT
Číslo dielu BQ25101HYFPT Výrobca N/A
popis IC LI-ION CHARGE MGMT 6DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 66280 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Max) 6.45V Balík dodávateľov zariadení 6-DSBGA
séria - Programovateľné funkcie Current
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 6-XFBGA, DSBGA
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C (TJ) Počet buniek 1
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie -
Aktuálny - Nabíjanie Constant - Programmable Nabíjací prúd - Max 250mA
Napätie batérie 4.35V Chémia batérie Lithium Ion/Polymer