BQ25100BYFPR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BQ25100BYFPR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LINEAR BATT CHRGR SGL 6DSBGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie BQ25100BYFPR
Číslo dielu BQ25100BYFPR Výrobca N/A
popis IC LINEAR BATT CHRGR SGL 6DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76045 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Max) 6.45V Balík dodávateľov zariadení 6-DSBGA
séria - Programovateľné funkcie Current
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 6-XFBGA, DSBGA
Prevádzková teplota -5°C ~ 125°C (TJ) Počet buniek 1
Rozhranie USB Ochrana proti poruchám Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Detailný popis Charger IC Lithium Ion/Polymer 6-DSBGA Aktuálny - Nabíjanie Constant - Programmable
Nabíjací prúd - Max 250mA Napätie batérie 4.284V