PRB.M0.2GL.LC52G
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRB.M0.2GL.LC52G
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
listoch: PRB.M0.2GL.LC52G.pdf
  • správa
Špecifikácie PRB.M0.2GL.LC52G
Číslo dielu PRB.M0.2GL.LC52G Výrobca LEMO
popis CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5557 pcs Dátový hárok PRB.M0.2GL.LC52G.pdf
Napätie - ukončenie Solder Cup
tienenie Unshielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť M02 Materiál skrinky Polysulfone (PSU)
Shell Finish - séria 1P
obal Bulk orientácia B
Prevádzková teplota -50°C ~ 150°C Počet pozícií 2
Typ upevnenia Push-Pull, Detent Lock Detailný popis 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktuálne hodnotenie 10A Kontaktný materiál -
Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie - Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets farba Gray
Otvorenie kábla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materiál zadnej steny, pokovovanie Polysulfone (PSU)