PRB.M0.2GL.LC39N
LEMOLEMO
LEMO
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRB.M0.2GL.LC39N
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
listoch: PRB.M0.2GL.LC39N.pdf
  • správa
Špecifikácie PRB.M0.2GL.LC39N
Číslo dielu PRB.M0.2GL.LC39N Výrobca LEMO
popis CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6046 pcs Dátový hárok PRB.M0.2GL.LC39N.pdf
Napätie - ukončenie Solder Cup
tienenie Unshielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť M02 Materiál skrinky Polysulfone (PSU)
Shell Finish - séria 1P
obal Bulk orientácia B
Prevádzková teplota -50°C ~ 150°C Počet pozícií 2
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Funkcia montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP50 - Dust Protected Vlastnosti Backshell
Typ upevnenia Push-Pull, Detent Lock Detailný popis 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktuálne hodnotenie 10A Kontaktný materiál -
Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie - Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets farba Black, Gray
Otvorenie kábla 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Materiál zadnej steny, pokovovanie Polysulfone (PSU)