PRB.M0.4GL.LC65N
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRB.M0.4GL.LC65N
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
listoch: PRB.M0.4GL.LC65N.pdf
  • správa
Špecifikácie PRB.M0.4GL.LC65N
Číslo dielu PRB.M0.4GL.LC65N Výrobca LEMO
popis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5594 pcs Dátový hárok PRB.M0.4GL.LC65N.pdf
Napätie - ukončenie Solder Cup
tienenie Unshielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť M04 Materiál skrinky Polysulfone (PSU)
Shell Finish - séria 1P
obal Bulk orientácia B
Prevádzková teplota -50°C ~ 150°C Počet pozícií 4
Typ upevnenia Push-Pull, Detent Lock Detailný popis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktuálne hodnotenie 8A Kontaktný materiál -
Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie - Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets farba Black, Gray
Otvorenie kábla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Materiál zadnej steny, pokovovanie Polysulfone (PSU)