FR02C061JA1-R5000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FR02C061JA1-R5000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FR02C061JA1-R5000
Výrobca / Značka: JAE Electronics, Inc.
Popis produktu CONN FPC 61POS 0.20MM R/A
listoch: 1.FR02C061JA1-R5000.pdf2.FR02C061JA1-R5000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie FR02C061JA1-R5000
Číslo dielu FR02C061JA1-R5000 Výrobca JAE Electronics, Inc.
popis CONN FPC 61POS 0.20MM R/A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78678 pcs Dátový hárok 1.FR02C061JA1-R5000.pdf2.FR02C061JA1-R5000.pdf
Napätie 50V ukončenie Solder
séria FR02 stúpanie 0.008" (0.20mm)
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená 670-2739-2
FR02C061JA1-R5000-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet pozícií 61
Typ montáže Surface Mount, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Spárovanie cyklov - Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Funkcia uzamknutia Flip Lock, Backlock
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Materiál krytu Plastic
Farba krytu Black Výška nad palubou 0.032" (0.81mm)
Plochý typ Flex FPC Vlastnosti Low Insertion Force (LIF)
FFC, FCB Hrúbka 0.20mm Detailný popis 61 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle
Aktuálne hodnotenie 0.25A per Contact Kontaktný materiál Phosphor Bronze