FR02C023JA1-R5000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FR02C023JA1-R5000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FR02C023JA1-R5000
Výrobca / Značka: JAE Electronics, Inc.
Popis produktu CONN FPC 23POS 0.20MM R/A
listoch: 1.FR02C023JA1-R5000.pdf2.FR02C023JA1-R5000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie FR02C023JA1-R5000
Číslo dielu FR02C023JA1-R5000 Výrobca JAE Electronics, Inc.
popis CONN FPC 23POS 0.20MM R/A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88473 pcs Dátový hárok 1.FR02C023JA1-R5000.pdf2.FR02C023JA1-R5000.pdf
Napätie 50V ukončenie Solder
séria FR02 stúpanie 0.008" (0.20mm)
obal Cut Tape (CT) Ostatné mená 670-2740-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet pozícií 23
Typ montáže Surface Mount, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Spárovanie cyklov - Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Funkcia uzamknutia Flip Lock, Backlock
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Materiál krytu Plastic
Farba krytu Black Výška nad palubou 0.032" (0.81mm)
Plochý typ Flex FPC Vlastnosti Low Insertion Force (LIF)
FFC, FCB Hrúbka 0.20mm Detailný popis 23 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle
Aktuálne hodnotenie 0.25A per Contact Kontaktný materiál Phosphor Bronze