FR02C041JA1-R5000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FR02C041JA1-R5000
Výrobca / Značka: JAE Electronics, Inc.
Popis produktu CONN FPC 41POS 0.20MM R/A
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie FR02C041JA1-R5000
Číslo dielu FR02C041JA1-R5000 Výrobca JAE Electronics, Inc.
popis CONN FPC 41POS 0.20MM R/A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69739 pcs Dátový hárok
Napätie 50V ukončenie Solder
séria FR02 stúpanie 0.008" (0.20mm)
obal Tape & Reel (TR) Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet pozícií 41 Typ montáže Surface Mount, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Spárovanie cyklov -
Materiálová miera horľavosti - Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Funkcia uzamknutia Flip Lock, Backlock Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materiál krytu Plastic Farba krytu Black
Výška nad palubou 0.032" (0.81mm) Plochý typ Flex FPC
Vlastnosti Low Insertion Force (LIF) FFC, FCB Hrúbka 0.20mm
Detailný popis 41 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle Aktuálne hodnotenie 0.25A per Contact