HFA1105IB
IntersilIntersil
Intersil
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HFA1105IB
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC OPAMP CFA 330MHZ LP 8-SOIC
listoch: HFA1105IB.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie HFA1105IB
Číslo dielu HFA1105IB Výrobca Intersil
popis IC OPAMP CFA 330MHZ LP 8-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5771 pcs Dátový hárok HFA1105IB.pdf
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) ±4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC
Rýchlosť prebehu 1000 V/µs séria -
obal Tube Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu - Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - dodávka 5.8mA Prúd - výstup / kanál 60mA
Číslo základnej časti HFA1105 aplikácia Current Feedback
-3db šírka pásma 330MHz
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HFA105NH60R
HFA105NH60R
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE GEN PURP 600V 105A HALFPAK
Skladom: 4947 pcs
Stiahnuť ▼: HFA105NH60R.pdf
RFQ
HFA1105IBZ96
HFA1105IBZ96
výrobcovia: Intersil
popis: IC OPAMP CFA 330MHZ LP 8-SOIC