HFA1100IP
IntersilIntersil
HFA1100IP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HFA1100IP
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC OPAMP CFA 850MHZ 8DIP
listoch: HFA1100IP.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie HFA1100IP
Číslo dielu HFA1100IP Výrobca Intersil
popis IC OPAMP CFA 850MHZ 8DIP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5707 pcs Dátový hárok HFA1100IP.pdf
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 4.5 V ~ 11 V, ±2.25 V ~ 5.5 V Napätie - vstupný posun 2mV
Balík dodávateľov zariadení 8-PDIP Rýchlosť prebehu 2300 V/µs
séria - obal Tube
Balík / puzdro 8-DIP (0.300", 7.62mm) Typ výstupu -
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet obvodov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - dodávka 21mA Prúd - výstup / kanál 60mA
Prúd - vstupná predpoveď 25µA Číslo základnej časti HFA1100
Typ zosilňovača Current Feedback -3db šírka pásma 850MHz