HFA1100IB
IntersilIntersil
Intersil
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HFA1100IB
Výrobca / Značka: Intersil
Popis produktu IC OPAMP CFA 850MHZ 8SOIC
listoch: HFA1100IB.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie HFA1100IB
Číslo dielu HFA1100IB Výrobca Intersil
popis IC OPAMP CFA 850MHZ 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4233 pcs Dátový hárok HFA1100IB.pdf
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 4.5 V ~ 11 V, ±2.25 V ~ 5.5 V Napätie - vstupný posun 2mV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu 2300 V/µs
séria - obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu -
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - dodávka 21mA Prúd - výstup / kanál 60mA
Prúd - vstupná predpoveď 25µA Číslo základnej časti HFA1100
Typ zosilňovača Current Feedback -3db šírka pásma 850MHz
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HFA1100IBZ
HFA1100IBZ
výrobcovia: Intersil
popis: IC OPAMP CFA 850MHZ 8SOIC
Skladom: 22748 pcs
Stiahnuť ▼: HFA1100IBZ.pdf
RFQ
HFA105NH60R
HFA105NH60R
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE GEN PURP 600V 105A HALFPAK
Skladom: 4947 pcs
Stiahnuť ▼: HFA105NH60R.pdf
RFQ
HFA1100IB96
HFA1100IB96
výrobcovia: Intersil
Stiahnuť ▼: HFA1100IB96.pdf
HFA105NH60
HFA105NH60
Stiahnuť ▼: HFA105NH60.pdf
HFA100MD60D
HFA100MD60D
popis: DIODE MODULE 600V 83A TO244AB
Stiahnuť ▼: HFA100MD60D.pdf
HFA1100IBZ96
HFA1100IBZ96