71321LA55PFI
Prehľad produktov
Číslo dielu: 71321LA55PFI
Výrobca / Značka: IDT (Integrated Device Technology)
Popis produktu IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
listoch: 71321LA55PFI.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 71321LA55PFI
Číslo dielu 71321LA55PFI Výrobca IDT (Integrated Device Technology)
popis IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4091 pcs Dátový hárok 71321LA55PFI.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, 55ns Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V
technológie SRAM - Dual Port, Asynchronous Balík dodávateľov zariadení 64-TQFP (14x14)
séria - obal Tray
Balík / puzdro 64-LQFP Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)