71321LA55TFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 71321LA55TFG8
Výrobca / Značka: IDT (Integrated Device Technology)
Popis produktu IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
listoch: 71321LA55TFG8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 71321LA55TFG8
Číslo dielu 71321LA55TFG8 Výrobca IDT (Integrated Device Technology)
popis IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13068 pcs Dátový hárok 71321LA55TFG8.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, 55ns Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V
technológie SRAM - Dual Port, Asynchronous Balík dodávateľov zariadení 64-TQFP
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 64-LQFP Ostatné mená IDT71321LA55TFG8
IDT71321LA55TFG8-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Surface Mount