71321LA55J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 71321LA55J8
Výrobca / Značka: IDT (Integrated Device Technology)
Popis produktu IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
listoch: 71321LA55J8.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 71321LA55J8
Číslo dielu 71321LA55J8 Výrobca IDT (Integrated Device Technology)
popis IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5187 pcs Dátový hárok 71321LA55J8.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, 55ns Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V
technológie SRAM - Dual Port, Asynchronous Balík dodávateľov zariadení 52-PLCC (19.13x19.13)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 52-LCC (J-Lead) Ostatné mená IDT71321LA55J8
IDT71321LA55J8-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Surface Mount