ASLD321120DNUY
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASLD321120DNUY
Výrobca / Značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO YEL
listoch:
  • správa
Špecifikácie ASLD321120DNUY
Číslo dielu ASLD321120DNUY Výrobca IDEC
popis 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO YEL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS