ASLD321120DNUA
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASLD321120DNUA
Výrobca / Značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO AMB
listoch:
  • správa
Špecifikácie ASLD321120DNUA
Číslo dielu ASLD321120DNUA Výrobca IDEC
popis 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO AMB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS