ASLD321120DNUR
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASLD321120DNUR
Výrobca / Značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO RED
listoch:
  • správa
Špecifikácie ASLD321120DNUR
Číslo dielu ASLD321120DNUR Výrobca IDEC
popis 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO RED Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS