V751HC40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V751HC40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: V751HC40
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu VARISTOR 1200V 40KA DISC 40MM
listoch: V751HC40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
180 pcs
  • správa
Špecifikácie V751HC40
Číslo dielu V751HC40 Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis VARISTOR 1200V 40KA DISC 40MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4973 pcs Dátový hárok V751HC40.pdf
Varistorové napätie (typ) 1.2kV Varistorové napätie (Min) 1.08kV
Varistorové napätie (Max) 1.32kV séria HC
obal Bulk Balík / puzdro Disc 40mm, Formed Tabs
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C (TA) Počet obvodov 1
Typ montáže Bolt Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Maximálne napätie DC 970V Maximálne striedavé napätie 750V
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
energie 1050J Detailný popis 1.2kV 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs
Aktuálny - nárast 40kA Kapacita @ Frekvencia 1800pF @ 1MHz