V751HC32
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: V751HC32
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu VARISTOR 1200V 25KA DISC 32MM
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
180 pcs
  • správa
Špecifikácie V751HC32
Číslo dielu V751HC32 Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis VARISTOR 1200V 25KA DISC 32MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6359 pcs Dátový hárok
Varistorové napätie (typ) 1.2kV Varistorové napätie (Min) 1.08kV
Varistorové napätie (Max) 1.32kV séria HC
obal Bulk Balík / puzdro Disc 32mm, Formed Tabs
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C (TA) Počet obvodov 1
Typ montáže Bolt Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Maximálne napätie DC 970V Maximálne striedavé napätie 750V
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
energie 700J Detailný popis 1.2kV 25kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 32mm, Formed Tabs
Aktuálny - nárast 25kA Kapacita @ Frekvencia 800pF @ 1MHz