V751DA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V751DA40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: V751DA40
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu VARISTOR 1200V 40KA CHASSIS
listoch: V751DA40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie V751DA40
Číslo dielu V751DA40 Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis VARISTOR 1200V 40KA CHASSIS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1952 pcs Dátový hárok V751DA40.pdf
Varistorové napätie (typ) 1.2kV Varistorové napätie (Min) 1.08kV
Varistorové napätie (Max) 1.32kV séria DA
obal Bulk Balík / puzdro Encased Disc
Ostatné mená F3755
V751DA40-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C (TA)
Počet obvodov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Maximálne napätie DC 970V
Maximálne striedavé napätie 750V Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant energie 1050J
Detailný popis 1.2kV 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc Aktuálny - nárast 40kA
Kapacita @ Frekvencia 1800pF @ 1MHz