V751BA60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V751BA60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: V751BA60
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu VARISTOR 1200V 70KA CHASSIS
listoch: V751BA60.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 873 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 873 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie V751BA60
Číslo dielu V751BA60 Výrobca Hamlin / Littelfuse
popis VARISTOR 1200V 70KA CHASSIS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 873 pcs Dátový hárok V751BA60.pdf
Varistorové napätie (typ) 1.2kV Varistorové napätie (Min) 1.08kV
Varistorové napätie (Max) 1.32kV séria BA
obal Bulk Balík / puzdro Encased Disc
Ostatné mená F4099
V751BA60-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C (TA)
Počet obvodov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Maximálne napätie DC 970V
Maximálne striedavé napätie 750V Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant energie 2600J
Detailný popis 1.2kV 70kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc Aktuálny - nárast 70kA
Kapacita @ Frekvencia 3500pF @ 1MHz