EAST16083GA3
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
EAST16083GA3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EAST16083GA3
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED GREEN CLEAR 2SMD
listoch: EAST16083GA3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie EAST16083GA3
Číslo dielu EAST16083GA3 Výrobca Everlight Electronics
popis LED GREEN CLEAR 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 853703 pcs Dátový hárok EAST16083GA3.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 518nm Vlnová dĺžka - dominantná -
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2.95V Uhol zobrazenia 120°
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 1.60mm L x 0.80mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená 1080-1564-2
19-218/GHC-YQ1R2QY/3T
S10B013230
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Hodnotenie Millicandela - Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Transparentnosť objektívu Clear Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
Farba šošoviek Colorless Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 0.40mm Vlastnosti -
Detailný popis Green LED Indication - Discrete 2.95V 0603 (1608 Metric) Súčasný test 5mA