EAST16084BA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EAST16084BA0
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED BLUE CLEAR 2SMD
listoch: EAST16084BA0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
9000 pcs
  • správa
Špecifikácie EAST16084BA0
Číslo dielu EAST16084BA0 Výrobca Everlight Electronics
popis LED BLUE CLEAR 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 997504 pcs Dátový hárok EAST16084BA0.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 468nm Vlnová dĺžka - dominantná 470nm
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2.8V Uhol zobrazenia 120°
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 1.60mm L x 0.80mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Hodnotenie Millicandela 20mcd
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Transparentnosť objektívu Clear
Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.80mm Farba šošoviek Colorless
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 0.50mm
Vlastnosti - Detailný popis Blue 470nm LED Indication - Discrete 2.8V 0603 (1608 Metric)
Súčasný test 5mA konfigurácia Standard