EAST16083BA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
EAST16083BA0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EAST16083BA0
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED BLUE CLEAR 2SMD
listoch: EAST16083BA0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie EAST16083BA0
Číslo dielu EAST16083BA0 Výrobca Everlight Electronics
popis LED BLUE CLEAR 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 703447 pcs Dátový hárok EAST16083BA0.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 468nm Vlnová dĺžka - dominantná -
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2.95V Uhol zobrazenia 120°
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 1.60mm L x 0.80mm W
séria - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená 1080-1563-1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Hodnotenie Millicandela - Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Transparentnosť objektívu Clear Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
Farba šošoviek Colorless Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 0.40mm Vlastnosti -
Detailný popis Blue LED Indication - Discrete 2.95V 0603 (1608 Metric) Súčasný test 5mA