B82143A1122K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82143A1122K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 1.8A 90 MOHM TH
listoch: B82143A1122K.pdf
  • správa
Špecifikácie B82143A1122K
Číslo dielu B82143A1122K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 1.2UH 1.8A 90 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5649 pcs Dátový hárok B82143A1122K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
tienenie Unshielded séria HBC
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1.2µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 180MHz Detailný popis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 90 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 90 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.8A