B82141B1822K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82141B1822K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 450MA 520 MOHM
listoch: B82141B1822K.pdf
  • správa
Špecifikácie B82141B1822K
Číslo dielu B82141B1822K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 8.2UH 450MA 520 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4369 pcs Dátový hárok B82141B1822K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.118" Dia (3.00mm)
tienenie Unshielded séria SBC
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B82141B1822K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz indukčnosť 8.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 30MHz
Detailný popis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 520 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 520 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 450mA Aktuálny - Sýtosť -