B82143A1102K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82143A1102K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 1UH 2A 80 MOHM TH
listoch: B82143A1102K.pdf
  • správa
Špecifikácie B82143A1102K
Číslo dielu B82143A1102K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 1UH 2A 80 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4785 pcs Dátový hárok B82143A1102K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
tienenie Unshielded séria HBC
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 195MHz Detailný popis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 80 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 80 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2A