B59990C0120A070
EPCOSEPCOS
B59990C0120A070 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59990C0120A070
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 80V 50MA RADIAL
listoch: 1.B59990C0120A070.pdf2.B59990C0120A070.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59990C0120A070
Číslo dielu B59990C0120A070 Výrobca EPCOS
popis PTC RESET FUSE 80V 50MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 134448 pcs Dátový hárok 1.B59990C0120A070.pdf2.B59990C0120A070.pdf
Napätie - Max 80V typ Ceramic
Hrúbka (Max) - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.138" T (4.00mm x 3.50mm)
séria - Odpor - 25 ° C (Typ) 55 Ohms
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená 495-3906
B59990C 120A 70
B59990C0120A070-ND
B59990C120A70
B59990C120A70-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.295" (7.50mm) Detailný popis Ceramic PTC Resettable Fuse 80V 50mA Ih Through Hole Radial, Disc
Aktuálny - výlet (It) 100mA Aktuálny - Max 700mA
Prúd - Hold (Ih) (Max) 50mA schválenie UR