B59990C0160A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59990C0160A070
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 55 OHM 25% DISC
listoch: B59990C0160A070.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59990C0160A070
Číslo dielu B59990C0160A070 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR PTC 55 OHM 25% DISC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 147748 pcs Dátový hárok B59990C0160A070.pdf
Balík dodávateľov zariadení - séria -
Tolerancia odporu ±25% Odolnosť pri 25 ° C 55 Ohms
obal Bulk Balík / puzdro Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W
Ostatné mená B59990C 160A 70
B59990C160A70
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis PTC Thermistor 55 Ohms Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W