B59985C0160A051
EPCOSEPCOS
B59985C0160A051 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59985C0160A051
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 20V 300MA RADIAL
listoch: 1.B59985C0160A051.pdf2.B59985C0160A051.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59985C0160A051
Číslo dielu B59985C0160A051 Výrobca EPCOS
popis PTC RESET FUSE 20V 300MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 144708 pcs Dátový hárok 1.B59985C0160A051.pdf2.B59985C0160A051.pdf
Napätie - Max 20V typ Ceramic
Hrúbka (Max) - Veľkosť / rozmer 0.256" Dia x 0.138" T (6.50mm x 3.50mm)
séria - Odpor - 25 ° C (Typ) 4.6 Ohms
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená B59985C 160A 51
B59985C160A51
B59985C160A51-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.394" (10.00mm) Detailný popis Ceramic PTC Resettable Fuse 20V 300mA Ih Through Hole Radial, Disc
Aktuálny - výlet (It) 600mA Aktuálny - Max 1A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 300mA schválenie UR, VDE