B59945C0160A070
EPCOSEPCOS
B59945C0160A070 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59945C0160A070
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 20V 1.5A RADIAL
listoch: B59945C0160A070.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59945C0160A070
Číslo dielu B59945C0160A070 Výrobca EPCOS
popis PTC RESET FUSE 20V 1.5A RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67218 pcs Dátový hárok B59945C0160A070.pdf
Napätie - Max 20V typ Ceramic
Hrúbka (Max) - Veľkosť / rozmer 0.689" Dia x 0.138" T (17.50mm x 3.50mm)
séria - Odpor - 25 ° C (Typ) 450 mOhms
hodnotenie AEC-Q200 obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená 495-76396
B59945C 160A 70
B59945C0160A070-ND
B59945C160A70
B59945C160A70-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.827" (21.00mm) Detailný popis Ceramic PTC Resettable Fuse 20V 1.5A Ih Through Hole Radial, Disc
Aktuálny - výlet (It) 3.05A Aktuálny - Max 8A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 1.5A schválenie UR