B59950C0130A070
EPCOSEPCOS
B59950C0130A070 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59950C0130A070
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 80V 320MA RADIAL
listoch: 1.B59950C0130A070.pdf2.B59950C0130A070.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59950C0130A070
Číslo dielu B59950C0130A070 Výrobca EPCOS
popis PTC RESET FUSE 80V 320MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74879 pcs Dátový hárok 1.B59950C0130A070.pdf2.B59950C0130A070.pdf
Napätie - Max 80V typ Ceramic
Hrúbka (Max) - Veľkosť / rozmer 0.433" Dia x 0.138" T (11.00mm x 3.50mm)
séria - Odpor - 25 ° C (Typ) 4.9 Ohms
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená 495-76398
B59950C 130A 70
B59950C0130A070-ND
B59950C130A70
B59950C130A70-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.571" (14.50mm) Detailný popis Ceramic PTC Resettable Fuse 80V 320mA Ih Through Hole Radial, Disc
Aktuálny - výlet (It) 500mA Aktuálny - Max 4.3A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 320mA schválenie UR