B59940C80A70
EPCOSEPCOS
B59940C80A70 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59940C80A70
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 80V 245MA RADIAL
listoch: 1.B59940C80A70.pdf2.B59940C80A70.pdf
  • správa
Špecifikácie B59940C80A70
Číslo dielu B59940C80A70 Výrobca EPCOS
popis PTC RESET FUSE 80V 245MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5945 pcs Dátový hárok 1.B59940C80A70.pdf2.B59940C80A70.pdf
Napätie - Max 80V typ Ceramic
Hrúbka (Max) - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia x 0.138" T (22.00mm x 3.50mm)
séria - Odpor - 25 ° C (Typ) 2.3 Ohms
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená B59940C 80A 70
B59940C0080A070
B59940C0080A070-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.004" (25.50mm)
Detailný popis Ceramic PTC Resettable Fuse 80V 245mA Ih Through Hole Radial, Disc Aktuálny - výlet (It) 500mA
Aktuálny - Max 8A Prúd - Hold (Ih) (Max) 245mA