B59930C80A70
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59930C80A70
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 1.6 OHM 25% RAD
listoch:
  • správa
Špecifikácie B59930C80A70
Číslo dielu B59930C80A70 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR PTC 1.6 OHM 25% RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4871 pcs Dátový hárok
Balík dodávateľov zariadení - séria -
Tolerancia odporu ±25% Odolnosť pri 25 ° C 1.6 Ohms
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B59930C 80A 70
B59930C0080A070
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis PTC Thermistor 1.6 Ohms Radial