B59910C0120A070
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59910C0120A070
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 1.2 OHM 25% DISC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59910C0120A070
Číslo dielu B59910C0120A070 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR PTC 1.2 OHM 25% DISC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44913 pcs Dátový hárok
Balík dodávateľov zariadení - séria -
Tolerancia odporu ±25% Odolnosť pri 25 ° C 1.2 Ohms
obal Bulk Balík / puzdro Disc, 26mm Dia x 3.5mm W
Ostatné mená 495-75887
B59910C 120A 70
B59910C0120A070-ND
B59910C120A70
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis PTC Thermistor 1.2 Ohms Disc, 26mm Dia x 3.5mm W