B57862S0103F040
EPCOSEPCOS
B57862S0103F040 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57862S0103F040
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR NTC 10KOHM 3988K BEAD
listoch: B57862S0103F040.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B57862S0103F040
Číslo dielu B57862S0103F040 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR NTC 10KOHM 3988K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30242 pcs Dátový hárok B57862S0103F040.pdf
séria - Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 10k
Tolerancia odporu ±1% Výkon - Max 60mW
obal Bulk Balík / puzdro Bead
Ostatné mená 495-2166
B57862S 103F 40
B57862S103F40
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Typ montáže Free Hanging Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Dĺžka - vodiaci drôt 1.44" (36.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis NTC Thermistor 10k Bead
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3988K
B0 / 50 - B Tolerancia hodnôt ±1%